Seviyeli Sohbet

Kullanıcılarına %100 Seviyeli Sohbet, mobil sohbet, bedava chat siteleri ve tamamen seviyeli sohbet imkanı sunan, Teksohbet severlerin ortak sohbet ve chat sitesidir. Chat yapmaya başla sana en uygun kişileri keşfet. Chat sohbet, sohbet siteleri, sohbet odaları canlı sohbet etme imkanı veren tek site olarak sizlerinde mobil cihazla hiçbir ücret yada kayıt şartı aramıyoruz. anında giriş yaparak bu güzel aile ortamına sizlerde katılabilirsiniz. Daimi dostluğun en güzel sohbet mekanımıza tüm düzgün kullanıcılar olarak sizlerde bu ailenin ferdi olmak istiyorsanız hemen girip sohbete başlayabilirsiniz.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Mobil Sohbet

Herkes rahatlıkla girebilir bütün çevrimiçi olan kullanıcılarımızla birlikte doyumsuz bir sohbete ne dersiniz. Doyumsuz bir şekilde bu ortama katılmak istiyorsanız hiç durmayın hemen sohbete başla butonuna tıklayarak giriş sağlayabilirsiniz.

Ankara Mobil Chat


Ankara Mobil Chat

Ankara Medeniyetler Beşiği

Tarih boyunca bir çok medeniyete beşiklik yapmış Ankara, yaşanmışlık kokan sokaklarıyla bir başka.Hititler,Frigyalılar ve daha pek çok medeniyetten izler barındıran güzel Başkent’imiz,kurtuluş mücadelemizde de önemli yer tutar.25 ilçesiyle Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehri olan ve ‘memur kenti’ olarakta anılan şehrimiz değişen yüzü ve insan çeşitliliğiyle ilgi odağıdır.Bir çok tarihi mekan,müze ve tarihi binalarla ziyaretçilerine görsel şölen sunmaktadır.Kışın ayazıyla, yazın sıcağıyla meşhur ilimizin insanlarıda oldukça sıcak kanlıdır.

Ankara Kalesi’nde Keyif

Daha önce de dediğimiz gibi bir çok medeniyete kucak açmıştır Ankara.Hititler’in sembolü heykel Sıhhiye Meydanı’nda sergilenmektedir.Romalılar,Bizans,Selçuklu ve derken Osmanlı himayesinde yüzyılları tüketmiştir.Yıldırım Beyazıt ve Timurlenk’in, iki güçlü komutanın amansız savaşına da tanık olmuştur bu topraklar.MÖ. 2. yy. başında yapıldığına inanılan Ankara Kalesi şehrin seyir terası gibidir.Yine başkent ilan edilmesinden sonra açılan I. ve II. Meclis’ler Türk Milleti’nin yaşadığı acıların canlı tanıkları olarak dimdik ayaktadır.

Ankara’da Sohbet Bir Başka

Tarihi ve mistik dokusunun tadından ve İç Anadolu insanının sıcakkanlılığı ile  Sohbet ‘in tadı doyumsuzdur. Genciyle yaşlısıyla, pür neşe halkıyla zamanın nasıl geçtiği anlaşılmaz lafa bir kere başlanırsa. Çoğumuzun asker anılarında Kızılay’da atılan volta ve güzel kızların bıraktığı aşka dair anıları vardır. Karantina günlerinde evde sıkıldıysan ve konuşacak birilerini arıyorsan adres tam da burası. Birbirinden neşeli kızlarla Muhabbet yapmanın keyfi parmaklarının ucunda.

Mobil Arkadaşlık Klavyenin Ardında

Çayını, kahveni alıp ekran başından onlarca kişiye ulaşabileceğin Ankara Mobil Chat ile yeni insanlar tanımanın tam sırası.COVİD-19 nedeniyle eve hapsolduğumuz Karantina günlerinde sende arkadaşlığın keyfine var.Sınırsızca ve özgürce tanışabileceğin, kaynaşabileceğin kızlar burada! Online platformda yeni yüzleri keşfetmenin kolaylığını sende yaşa. Bir tıkla dünyanı değiştirebilirsin unutma!

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Yazılar


Mirc Sohbet

Mirc Sohbet

3301 Defa Engelli Sohbet

Engelli Sohbet

2088 Defa