logo

Chat Rulet

Chat rulet nasıl kullanılır.

Yukarıda bulunan rumuz gir butonuna herhangi bir rumuz belirterek bağlan tuşuna tıkladığınızda sitemiz size kameralı ve mikrofonunuz da erişebilir miyim diye soracaktır.

Adobe flash player uyarısı içerisinde Adobe flash player ayarları kamera ve mikrofon erişimi kamera ve mikrofon anında erişim istiyor izin ver diyerek kameranızın ben mikrofonun uzun sitemiz üzerinde gör edebilmesine imkan tanımış oluyorsunuz eğer izin vermeniz vermezseniz görüntünüz ve sesiniz karşındaki kişilere gitmeyecektir onay verdikten ve programa bağlandıktan sonra sitemizde görüntülü konuşmaya başlayabilirsiniz.

Eğer karşınızdaki kişi ile görüntülü konuşmanızı sonlandırmak istiyorsanız çevir tuşunu kullanınız sürekli çevir tuşunu tıklamak yerine klavyenizde bulunan f9 fonksiyon tuşu ile farklı kişilerle sohbet edebilirsiniz sohbeti durdurmak isterseniz dur veya f8 fonksiyon tuşunu kullanabilirsiniz.

Chat roulette de Türkçe versiyonu olan chat ruleti her geçen gün daha fazla kullanıcının ilgisini çekmektedir.

Chatroulette için ziyaretçi cezbeden en önemli özelliklerinden birinin hiç tanımadığınız insanlarla video ortamını görüntülü sohbet edebiliyor olmanız sürprizlerle dolu bir bu sohbet ortamı birçok kullanıcıyı bu özgür ve Kural tanımayan Webcam video chat servisine çekiyor olmazsa kiminle karşılaşacağınız tamamı rastgele karşınıza seks içerikli sohbet ortamları çıkabileceği gibi oldukça ilginç sohbet ortamlarında çıkabiliyor ancak servisin çevir tuşuna basıyor sanız birçok insanın ilk etapta meraktan bağlandığı ve daha sonra alışkanlığı dönüşen Chatroulette Chatroulette de çünkü sürprizleriyle Ve sıradışı sohbet yaklaşımıyla sizi beklemektedir.

Chatroulette chatroulette e kayıt olmayandan isim vermeden görüntülü ve sesli sohbet edip evlenmeleri sağlamaktadır Chatroulette. Chat rulette. Canlı Chatroulette. Türkçe Chatroulette de görüntülü sohbet sesli chat yazarak Google aramalarında sitemizi mevcut halinde bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem var.


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?