logo

İslami Sohbet

İslami Sohbet Odalarında nasıl sohbet edilir?

Öncelikle web sitemiz bir söyleşi ve chat sitesi olma özelliği taşımaktadır bu özelliğinin yanı sıra dostluk profil oluşturabilme ve şehirlere göre ayarlanmış söyleşi odaları ile farklılık arayanların kullanabileceği bir İslami sohbet sitesidir.

Son derece Seçkin görevli arkadaşlar sizleri bu sitenin nasıl kullanabileceğini Ve nasıl hareket edeceğinizi en ince detayına kadar anlatacak vardır çünkü kişileri bizlerden biri olarak görüyor ve onlara son derece değer vermekteyiz.

Radyo kanalımızda DJ’lik yapabilir ve yeteneğinizi sergileyebilirsiniz aynı şekilde istek şarkıları izleyebilir sitede yeni tanışmış olduğunuz arkadaşlarınızla dostlarınızla ya da sevgilisinin izle armağan edebilirsiniz.

Biz seviyeden asla ödün vermeden bu işi yapmak adına yola çıktık art niyetli ve bizim düşüncelerimiz eder ters düşen kişileri asla sitemizde barındırmıyor uz bu tür siteler oldukça çok dilek ve talep görüyor bununla bilincinde ve farkındayız ki tabii ki burada asıl önemli olan şey fazla kalabalığın olması değil bu kalabalığın ne kadar işe yaradığı ve bilinçli olduğudur öteki bir özelliği ise sohbet sitemizin dini ve İslami sohbet odalarının var olmasıdır sizlerden gelen talep üzerine bu iki kanalı hayata geçir getirmeyi başardık.

Sunucumuzda yani bünyemiz içinde seviyeli ve aklı başında insanları bulunduruyoruz arzu eden arkadaşlar olursa yönetim kadromuz da bulunabilirler doğal olarak bunun için bazı şartları kabul etmeleri gerekmektedir.

 

 

Bir önceki yazımda « makalem var.


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?