Seviyeli Sohbet

Kullanıcılarına %100 Seviyeli Sohbet, mobil sohbet, bedava chat siteleri ve tamamen seviyeli sohbet imkanı sunan, Teksohbet severlerin ortak sohbet ve chat sitesidir. Chat yapmaya başla sana en uygun kişileri keşfet. Chat sohbet, sohbet siteleri, sohbet odaları canlı sohbet etme imkanı veren tek site olarak sizlerinde mobil cihazla hiçbir ücret yada kayıt şartı aramıyoruz. anında giriş yaparak bu güzel aile ortamına sizlerde katılabilirsiniz. Daimi dostluğun en güzel sohbet mekanımıza tüm düzgün kullanıcılar olarak sizlerde bu ailenin ferdi olmak istiyorsanız hemen girip sohbete başlayabilirsiniz.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Mobil Sohbet

Herkes rahatlıkla girebilir bütün çevrimiçi olan kullanıcılarımızla birlikte doyumsuz bir sohbete ne dersiniz. Doyumsuz bir şekilde bu ortama katılmak istiyorsanız hiç durmayın hemen sohbete başla butonuna tıklayarak giriş sağlayabilirsiniz.

İzmir Sohbet Odaları


İzmir Sohbet Odaları

Ege’nin İncisi Güzel İzmir

Türkiye’nin gözbebeği şehirlerden biridir İzmir.Herkesin gururla bahsettiği, sıcacık şehrimizdir. Bağrında onlarca medeniyetin izlerini taşır. Özellikle Helenistik Dönem’den kalan eserleriyle turizmin nazar boncuklarındandır. İyon’ların ‘Güzel İzmir’ ve ‘İyonya’nın İncisi’ olarak adlandırdığı kadar güzeldir. Neolitik ve Tunç Çağı’na dair kalıntıların bulunduğu kentimiz, Helenler, Roma İmparatorluğu, İyonlar gibi bir çok medeniyetin gözbebeğiydi. Tarihte Smyrna olarak anılan şehrimizin varlığının  MÖ 1500’lü yıllara dayandığı eski tabletlerde yer alır. Hem turistik hem de dini açıdan çok önemlidir İzmir. Hristiyanlığın yedi kilisesinden birisi burdadır. Bu nedenle Hristiyanların uğrak adreslerinden biridir.

Tarih Kokar Her Bir Taşı

Sıcacık güneşi, mis gibi havasıyla gezip görülebilecek nadide yerlerdendir. Müzeleri, parkları, Konak Meydanı, tertemiz plajlarıyla cazibe merkezidir. Her yıl düzenlenen İzmir Fuarı’yla yerli yabancı turist akın eder. Smyrna Antik Kenti, bir çok klise, hanları çarşılarıyla gez gez bitmez İzmir. Aynı zamanda İzmir Limanı ile Türkiye’nin yedinci büyük limanıda ticaretin bazını tutar şehrimizde.

Doyumsuzdur Sohbeti İzmirlilerin

Havasının, suyunun güzelliğinden midir bilinmez İzmirliler’in Sohbet i de ayrı güzeldir. Özgürlüğü içine işlemiş, ruhu cıvıl cıvıl insanları görürseniz hiç şaşırmayın o İzmirli’dir. Caddelerinde kanı kaynamış gençler, Kordon’da sarılmış aşık çiftler, keder işler mi hiç İzmirli’ye dercesine hayat akar. Samimi, içten halleri unutturur akıp giden zamanı. Ne zaman geçmiş onca saat farkına bile varamazsın kelimelere dalıp. Muhabbet in kralını eder içinden geldiği gibi eğip, bükmeden ettiği cümlelerle. Sevilesidir her hali. Yabancılık çekmezsin, vardır hep kırk yıldır tanışıyormuş gibi aşinalık hissi. Kelimelerin gücüdür seni yakın kılan. Sahici cümlelerle kurulan diyaloglar, yakınlaştırır adım adım. Çekim gücü bir başkadır sıcakkanlı İzmirlimin 🙂 Sohbetin akışı arkadaşlığa, dostluğa, aşka evrilir. Tanıdığına pişman etmez etmeyen sahiciliğiyle nice bağlar kurulur bu yolda. Klavyenin ucundan Chat Odaları na ulaşmak ve tanışmak birbirinden candan İzmirliyle çok kolay. Bir tıkla sana ait yeni bir dünyaya adım atmak senin elinde. Yüzlerce insana ulaşabileceğin bu sihirli dünya parmaklarının ucunda saklı…

 

 

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Yazılar


Mirc Sohbet

Mirc Sohbet

3301 Defa Engelli Sohbet

Engelli Sohbet

2088 Defa