Seviyeli Sohbet

Kullanıcılarına %100 Seviyeli Sohbet, mobil sohbet, bedava chat siteleri ve tamamen seviyeli sohbet imkanı sunan, Teksohbet severlerin ortak sohbet ve chat sitesidir. Chat yapmaya başla sana en uygun kişileri keşfet. Chat sohbet, sohbet siteleri, sohbet odaları canlı sohbet etme imkanı veren tek site olarak sizlerinde mobil cihazla hiçbir ücret yada kayıt şartı aramıyoruz. anında giriş yaparak bu güzel aile ortamına sizlerde katılabilirsiniz. Daimi dostluğun en güzel sohbet mekanımıza tüm düzgün kullanıcılar olarak sizlerde bu ailenin ferdi olmak istiyorsanız hemen girip sohbete başlayabilirsiniz.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Mobil Sohbet

Herkes rahatlıkla girebilir bütün çevrimiçi olan kullanıcılarımızla birlikte doyumsuz bir sohbete ne dersiniz. Doyumsuz bir şekilde bu ortama katılmak istiyorsanız hiç durmayın hemen sohbete başla butonuna tıklayarak giriş sağlayabilirsiniz.

Kelebek Sohbet


Kelebek Sohbet

kelebekler özgürdür sloganı ile yola çıkan kelebek chat sohbet sunucuları 2000 yıllarında başında oluşan bir proje olarak başlamıştır.

Asıl başlangıç noktası Mynet sohbet odaları içerisindeki kelebek kanalı için düşünülen birmiş script amacı ile başlayan markalaşma süreci devam eden yıllarda Mynet markasının gireceğiz serverlerine 5 kullanıcısına kapatması ile devam etti devam eden bu süreçte secret code ayarları bu duruma yönelik alternatif çözümler ile giriş sağlama imkanı veren merci üzerinden giriş yapmaya başladılar.

Bu dönemin en popüler mIRC script gözükse script ve kelebek script yaptıkları sın adı ile actıkları sunuculardan Mynet alternatif sunucularını da geliştirmeye başladılar.

Geçen süre zarfında kullanıcılar Mynet sohbet ortamının giriş zorluklarını da göz önünde bulundurarak çıkarılan bu yeni kelebeksohbet sunucularında kullanıma devam ederek aynı orada mı bu platformlar üzerinde devam etmek isteseler de birleşme ve geliştirmeye yeterince bütçeme zaman ayrılmasından dolayı kullanıcılar ufak ufak erişme ve kullanıcı kaybetmeye devam etmeye başladılar.

Kelebek chat odaları ise bu geliştirme ile tam anlamıyla ıssız ve kaderine terk edilmiş üç beş kişinin geldiği bir yer olarak bulunuyor dönemin sunucu sahibi ben yaşadığım sürece bu marka açık olacak sözünün yerine getirebilmek için sadece sunucuyu açık tutup hiçbir yatırım ve geliştirme faaliyetinde bulunmamaktadır.

Yüzük sohbet odaları ise bu geliştirme sürecinden sonra kan kaybetme dönemlerinde sunucusunu farklı sonucu olarak kiralayarak gelir elde etmeye çalıştığı bir sürece girdi 2 yıl devam eden bu süreç sonrasında giriş kullanıcılarına diğer sunuculara kaptıran gözük sohbet odaları ise 3-4 yıl sonra farklı bir yatırımcı gruba satış yolu ile bırakıldı günümüzde sunucu artık boş ve gelişim ve büyüme hedefinden yoksun bir şekilde yatırım ayrılmadığı için sessiz sakin bir yer olarak faaliyet göstermektedir.

Umuyoruz her iki sonucu da kendini bu anlamda geliştirerek eski günlerine döner oldukça zor bir durum olarak görünse de gerçekten de bu yıllardan sonra gerçekten de zor.

Bizler tek sohbet net ailesi olarak sizlere daha iyi bir ortam oluşturabilmek için mobil cihazınızdan hızlı bir şekilde girip sizlerde sohbet aramıza katılın.

 

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Yazılar


Mirc Sohbet

Mirc Sohbet

3675 Defa Engelli Sohbet

Engelli Sohbet

3188 Defa