logo

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet için TekSohbet Mirc

Sunucumuz 2004 yılından beri sizlere en kolay ve en hızı sohbeti sunarak sizlerin vazgeçilmezi olarak yıllarca bu hizmeti sunmuştur.

Mirc teksohbetle katılarak indirerek bu ortama dahil olabilir avantajlı olanaklarını görüp, sizlere bu ortama katılarak sevdiklerinizle sohbet edebilirsiniz.

Hakkımızda olanı biteni merak edenler olacaktır. biz bu sunucumuzu aktif ederek tekrar aynı kitleye sahip olmak istiyoruz.

google aramalarında mirc yazdığınızda web sitemizin en önlere geleçeğini temenni ederek siz kullanıcılarımızı telden yada tablet gibi android cihazlarla rahatlıkla indirebilir, kolayca sohbet imkanı sunmak.

Bu paylaşım siteleri çıktığından bu yana yıllar önceki yoğunluk kitlesi iyice zalmıştır. bunun sebebini paylaşım sitelerinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Bizim amacımız Irc’nin bitmeyeceğini kanıtlamak istiyoruz. bunu kanıtlamak içinde kullanıcılarımızın linkimizi indirerek katılmalarını rica ediyoruz.

İndirme Linkimiz : Tek Sohbet Script

 

Bir önceki yazımda « makalem var.
701 views kez okundu 1 yorum Genel, Mirc
ETİKETLER :


Yorumlar (1 Yorum)

  • Ben 2004 yılında girdiğimde çok güzeldi şuan görüyorum yeni çalışmalar var ins istediğiniz başarıya ulaşırsınız başarılar MotheuS

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?