Seviyeli Sohbet

Kullanıcılarına %100 Seviyeli Sohbet, mobil sohbet, bedava chat siteleri ve tamamen seviyeli sohbet imkanı sunan, Teksohbet severlerin ortak sohbet ve chat sitesidir. Chat yapmaya başla sana en uygun kişileri keşfet. Chat sohbet, sohbet siteleri, sohbet odaları canlı sohbet etme imkanı veren tek site olarak sizlerinde mobil cihazla hiçbir ücret yada kayıt şartı aramıyoruz. anında giriş yaparak bu güzel aile ortamına sizlerde katılabilirsiniz. Daimi dostluğun en güzel sohbet mekanımıza tüm düzgün kullanıcılar olarak sizlerde bu ailenin ferdi olmak istiyorsanız hemen girip sohbete başlayabilirsiniz.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Mobil Sohbet

Herkes rahatlıkla girebilir bütün çevrimiçi olan kullanıcılarımızla birlikte doyumsuz bir sohbete ne dersiniz. Doyumsuz bir şekilde bu ortama katılmak istiyorsanız hiç durmayın hemen sohbete başla butonuna tıklayarak giriş sağlayabilirsiniz.

Papatya Sohbet


Papatya Sohbet

Papatya mIRC Scripti Nasıl Yükleyebilirim?

Sizlere en güzel papatya sohbet odalarımızda hızlı bir şekilde papatya mirc scriptimizi indirebilir, kullanıcılarımıza bu scripti tamamen üyesiz ve ücretsiz bir şekilde indirebilir, kolaylıkla sohbet etmek için kullanılan bir program olup, içeriklerimizdeki hazır modul ve komutlarla birlikte aynı diyeceksiniz eskisi gibi bir IRC ortamı deyip sohbetin zevkini yaşayacaksınız.

Papatya Sohbet odalarımızda alışmış olduğunuz addonlar yani hazır kelimelerle IRC diyebileceğiniz tek adres teksohbet sitemizde mevcuttur. ayrıca komut yazıcam diye bir derdinizde yok olacak bildğiniz üzere papatya mirc scriptimizde hazır komutlarımızda mevcut olup kolaylıkla istediğiniz kişileri hızlı ve seri bir şekilde diledğiniz gibi yönetebileceksiniz.

Yıllarca hep yenilediğimiz mirc scriptimiz olan tek sohbet mirc papatya v5 sohbet olarak sizlere ücretsiz sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Yazılar


Mirc Sohbet

Mirc Sohbet

3714 Defa Engelli Sohbet

Engelli Sohbet

3306 Defa