Seviyeli Sohbet

Kullanıcılarına %100 Seviyeli Sohbet, mobil sohbet, bedava chat siteleri ve tamamen seviyeli sohbet imkanı sunan, Teksohbet severlerin ortak sohbet ve chat sitesidir. Chat yapmaya başla sana en uygun kişileri keşfet. Chat sohbet, sohbet siteleri, sohbet odaları canlı sohbet etme imkanı veren tek site olarak sizlerinde mobil cihazla hiçbir ücret yada kayıt şartı aramıyoruz. anında giriş yaparak bu güzel aile ortamına sizlerde katılabilirsiniz. Daimi dostluğun en güzel sohbet mekanımıza tüm düzgün kullanıcılar olarak sizlerde bu ailenin ferdi olmak istiyorsanız hemen girip sohbete başlayabilirsiniz.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Mobil Sohbet

Herkes rahatlıkla girebilir bütün çevrimiçi olan kullanıcılarımızla birlikte doyumsuz bir sohbete ne dersiniz. Doyumsuz bir şekilde bu ortama katılmak istiyorsanız hiç durmayın hemen sohbete başla butonuna tıklayarak giriş sağlayabilirsiniz.

Paralı Sohbet


Paralı Sohbet

Paralı chat sohbet neden üye olmalıyım üyelikler bana neler kazandırır?

Sitenizdeki tüm servislerden yararlanmak için üye olmalısınız ve üye olduğunuz takdirde kendi odalarınızı yapabilir arkadaş listenizi oluşturabilir diğer üyelerle mesajlaşabilirsiniz.

Odadaki bütün kuzenler aynı anda konuşabilirler güzel tartışma ortamı yaratabilirsiniz kameralı görüşme yapabilirsiniz hiçbir sesli de olmayan karşılıklı konuşma ortamı sadece bizde üye olmak için kampanyanızı takip edebilirsiniz ücretli o da satın alabilir nasıl oda yapabilirim diye düşünmeye gerek yok kalmayacak tabii ki de yapabilirsiniz.

Ana sayfadan kullanıcı girişi yaptıktan sonra üye sayfanızdaki odaların bölümüne girerek kendi odalarınızı oluşturabilir kilitleyebilir op şifresi belirleyebilirsiniz odasında userler ile ilgilenmeyen ve odasının yönetiminden şikayete gelen o da sahiplerinin odaları ve operatörlükleri uyarıldıktan sonra geri alınacaktır o da sahipleri oda operatörlerini seçerken bu konulara önemli dikkat etmelerini rica ederiz.

Paralı sohbete nasıl katılırım?

sohbete giriş yapmak için ister oda listesinden odalardan herhangi birine tıklayabilir ya da kendi odanızı yaptıktan sonra kendi odanız üzerine tıklayarak giriş yapabilirsiniz eğer odanız kilitli ise size otomatik olarak kilit şifresi soru sorulacaktır şifreyi girerek şifreli odalara girebilirsiniz.

Sohbete giriş yapabilmek için flash player bilgi bilgisayarınızda yüklü olması gerek tek sohbet girdiğiniz anda otomatik olarak silebilir bilgisayarınıza kurulmaktadır. Eğer otomatik olarak yüklenmezse buraya tıklayarak kendi sitenizden kurabilirsiniz.

Odamdaki kullanıcıları nasıl atabilirim?

Op şifrenizle bir giriş yaptıktan sonra komutlar menüye otomatik olarak eklenecektir odaya giren kişi mikrofona sahip olamaz mikrofon alabilmesi için odadaki op arkadaş mikrofon verdirmesi gerekli opsuz odalarda sadece yazabilirsiniz özel yazışmaları yapabilir kişiye özel özelliğinizi kapatabilirsiniz menüyü görmek için rumuz listesinden bir kullanıcı seçin odanızda op olduğunuz zaman sadece normal üyeleri atabilir mikrofon alıp verebilir yazmasını engelleyebilir ve daha bir çok işlemi yapabilirsiniz.

Sohbet sırasında arkadaşlarımı ve diğer odaları nasıl bulabilirim?

Sohbet penceresi ile birlikte sağ tarafta popüler odalar şeklinde bir başlık gözükecektir arkadaşım nerede bölümünü arkadaşınızın kullanıcı adını yazarak arkadaşınızın nerede olduğunu görebilirsiniz oda kategorilerini seçerek de online olan kullanıcılar hangi odada ise görebilirsiniz.

Kamera ve ses ayarlarını nasıl yapabilirim?

Sohbet penceresinde mevcut ayarları ve cam ayarları şeklinde iki buton gözükecektir minik ayarlarına tıkladıktan sonra ses ibresi kırmızıya dokunup inecek şekilde ayarlamalısınız aksi halde ses paraziti bir biçimde gidecektir kamera bölümünde ise herhangi bir kamerayı seçip görüntünün gitmesini sağlayabilirsiniz detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Kullanıcılar arasında kameralı görüşme nasıl yapabilirim?

Sohbet sırasında kullanıcı listesinin görüşmek istediğiniz kişiye tıklayıp kameralı sohbet butonuna tıklayarak davet gönderebilirsiniz eğer karşıdaki kullanıcı kabul ederse bir hukuk açılacaktır ve 2 bölümde kamera aç yazacaktır herhangi birine tıklayarak görüntünüzün gitmesini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Popüler Yazılar


Mirc Sohbet

Mirc Sohbet

3675 Defa Engelli Sohbet

Engelli Sohbet

3188 Defa